عدم شناسایی هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

عدم شناسایی هارد اکسترنال وسترن دیجیتال (WD) توسط کامپیوتر ایراد شایعی در این مدل هاردها می باشد که دلیل عمده آن به اختصار توضیح داده می شود

عدم شناسایی هارد اکسترنال وسترن دیجیتال
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال WD

عدم شناسایی هارد اکسترنال بدلیل خرابی هدها

یک از عمده دلایل عدم شناسایی شدن هارد اکسترنال به دلیل ضربه خوردن هارد یا عدم safe mode کردن هارد در هنگام کشیدن کابل usb می باشد که هد زمان برگشت در جای خود قرار نگرفته  و در سطح پلتر گیر میکند. در مواقع بروز این ایراد هارد باید در محیط اتاق ایزوله باز و جراحی شود و هد به محل پارک خود منتقل شود. کلینیک سخت افزار ادهمی با داشتن کلین روم فوق پیشرفته و ابزارهای جراحی موردنیاز و مدرن دارای بالاترین میزان موفقیت در جراحی های هاردهای وسترن دیجیتال (WD )  می باشد.

  • دلایل دیگری را که میتوان برای عدم شناسایی هارد اکسترنال وسترن دیجیتال ذکر کرد :

قطع و وصل شدن یا اتصال برق یا پاور که باعث سوختن برد هارد  وسترن می شود . البته ما در مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی  با دارا بودن آرشیو کامل برد هاردهای وسترن و پروگرامر مخصوص جهت یکسان سازی برد میتوانیم اطلاعات شما را از این نوع هاردها نیز بازیابی کنیم.

یکی دیگر از مهمترین دلایل عدم دیتکت کردن هاردهای اکسترنال WD بدلیل خرابی سیستم عامل آنها  میباشد که در زمان به وجود آمدن این مشکل هارد دارای علایم حیاتی نمیباشد . مرکز ریکاوری اطلاعات ادهمی با دارا بودن دستگاههای مخصوص و بروز تعمیرات هارد, مشکلات این نوع هاردها را نیز برطرف کرده و بازیابی اطلاعات شما را امکان پذیر میکند.

هاردهای وسترن دیجیتال در خیلی از موارد کند میشوند که در کلینیک سخت افزار ادهمی این مشکل نیز با هزینه ی بسیار اندک حل شده و هارد شما همانند روز اول کار خواهد کرد.