بازیابی اطلاعات هارد توشیبا

بازیابی اطلاعات هارد توشیبا یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز ریکاوری اطلاعات ادهمی می باشد که با تکیه بر تجربه ی اجرایی  مرکز بازیابی ما و برخورداری از بروزترین تجهیزات بازیابی و ریکاوری (اتاق ایزوله، ابزار جراحی هارد، هاردهای مشابه، بانک برد هارد و …) انجام می پذیرد. برای بازیابی اطلاعات نیاز به  مرکزی معتبر و معتمد میباشد که آسودگی خاطر شما را به همراه داشته باشد. مرکز ریکاوری اطلاعات ادهمی  که از سال 1378 شروع به کار کرده تا کنون توانسته که اعتماد مشتریان را بدست آورده و مشتریانی وفادار داشته باشد که در هر کجای ایران و حتی در بسیاری از موارد خارج از ایران باشند برای تعمیرات و ریکاوری اطلاعات خود به این مرکز مراجعه مینمایند.

در صورتی که شما نیز در جستجوی مرکز و مکانی مطمئن برای بازیابی اطلاعات ( ریکاوری عکس و فیلم , بازیابی فایلهای از دست رفته ) خود هستید می توانید با حضور در مرکز بازیابی اطلاعات تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. کارشناسان این مجموعه دوره های تخصصی-آموزشی بیشمار و مداومی را در بهترین مراکز تحقیقات بازیابی اطلاعات پشت سر گذاشته و میگذارند و با برترین متدهای این حوزه آشنا گردیده اند از این رو قادر به بازیابیِ  اطلاعات از دست رفته، به بهترین وجه ممکن و با بالاترین سطح کیفی هستیم .

 

 

مرکز بازیابی اطلاعات و واحدهای ارائه دهنده اطلاعات

 

در دنیای کنونی که کار با رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و دستگاه های هوشمند رواج بسیاری یافته است، بسیاری از ما اطلاعات ضروری و مورد نیاز خویش را در این دستگاه ها ذخیره می کنیم. اما مشکلی که گاهی در این میان بوجود می آید و باعث نگرانی بسیاری از کاربران میگردد از دست رفتن اطلاعات است. چنانکه برای بسیاری از ما پیش آمده است که در حین کار با دستگاه های هوشمند، به دلیل روی دادن برخی اتفاقات، تمامی یا بخشی از اطلاعات و داده های موجود در دستگاه خود را از دست میدهیم. از دست رفتن اطلاعات ممکن است به دلایل متعددی روی دهد که برخی از آنها عبارتند از:  بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ هکرها، حذف اتفاقی اطلاعات، خراب شدن برد هارد، بدسکتور در هارد، اتصال و قطعی برق. از دست رفتن اطلاعات به هر دلیلی که رخ دهد، بازیابی داده ها نیازمند حضور کارشناسان زبده و تجهیرات بروز است. مرکز بازیابی اطلاعات  ادهمی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی اطلاعات و با همکاری زبده ترین مهندسان این حوزه نگرانی شما را در زمینه بازیابی اطلاعات برطرف می نماید.

 

بازیابی اطلاعات هارد توشیبا و اخبار این حوزه

 

بازیابی اطلاعات هارد توشیبا: فرآیندی که طی آن کارشناسان با استفاده از ابزار تخصصی لازم برای ریکاوری هارد توشیبا، اطلاعات و داده های از دست رفته هارد توشیبا را بازیابی نموده و مجدداً در اختیار کاربر قرار می دهند. احتمالاً برای شما یا یکی از دوستانتان پیش آمده باشد که به دلیل برخی اتفاقات غیرقابل پیش بینی یا به دلیل برخی سهل انگاری ها، اطلاعات ذخیره شده در هارد را از دست داده و دیگر به آنها دسترسی نداشته باشید. در این زمان نخستین فکری که به ذهن شما و دوستان تان می رسد چیست؟ بله؛ نخستین تصور آن است که آیا امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد.

فرآیند بازیابی اطلاعات هارد توشیبا در برخی موارد بسیار ساده و در برخی دیگر، بسیار پیچیده و نیازمند حضور متخصصان و استفاده از تجهیزات پیچیده است. از سویی دیگر این فرآیند در گام نخست بستگی به این داشته که داده ها چگونه از دست رفته اند. در هر حال، فناوری ریکاوری اطلاعات تاکنون پیشرفت زیادی داشته به طوری که یک شرکت استرالیایی با نام «کرول آنترک» توانست ۹۹ درصد اطلاعات هارد دیسک فضایی ای را که در فضاپیمای منفجر شده چالنجر از دست رفته بود بازیابی نماید.

بازیابی اطلاعات هارد توشیبا

کارشناسان بازیابی هارد توشیبا نیز در زمره ی ماهرترین کارشناسانی هستند که در این حیطه در سطح کشور مشغول به کارند.  مهندسان مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی به دلیل دارا بودن مدارک آکادمیک و علمی و نیز حضور فعال در همایش ها و کنفرانس های بین‌المللی قادر به رفع تمامی اختلالات قابل رفع هاردهای توشیبا هستند.

 

 

 

نحوه ی ریکاوری اطلاعات هاردهای توشیبا در مرکز بازیابی اطلاعات هارد ادهمی

 

 

هاردهای اکسترنال و ایننترنال متعددی در بازار موجود است که مورد استفاده کاربران قرار میگیرند. بسیاری از برندهای معروفی که در بازار موجودند, تولید کننده ی هارد نیستند و از تولید کنندگان دیگر هارد را تهیه کرده و در باکسهای مخصوص و با برند خود گذاشته و میفروشند. در بسیاری از این باکسها ما با هاردهای توشیبا مواجه می شویم . نحوه ریکاوری و دسترسی به هاردها در برندهای مختلف, متفاوت است. برای هر برند تجهیزات مخصوص خود آن مارک مورد نیاز است. ما با داشتن دستگاه تعمیر و ریکاوری هارد ابتدا هارد را از نظر سخت افزاری بررسی کرده و در صورت امکان بدون بازکردن درب هارد، اطلاعاتی که قابل برداشت هستند را برداشت مینماییم. سپس در صورتی که هد هارد یا موتور یا یکی از اجزای داخلی هارد به مشکل برخورده بودند، با هماهنگی با مشتری در اتاق ایزوله درب هارد را باز و اجزاء آسیب دیده را با قطعات سالم و مشابه تعویض کرده و در همان حالت اطلاعات هارد را بازیابی میکنیم . در صورتی که هارد نیاز به جراحی داشته باشد، نیاز به هاردی با ظرفیت مشابه میباشد که اطلاعات بازیابی شده بر روی آن هارد کپی گردد.

 

پاسخگویی کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی به پرسش های کاربران

 

کاربرانی که در حال حاضر به هر دلیل نیازمند بازیابی اطلاعات دستگاه هایشان هستند توجه داشته باشند که بیشتر مراکز تعمیراتی و ریکاوری اطلاعات هارد دیسک، که تبلیغات وسیعی هم دارند از ابزارهای غیرتخصصی و نامرتبط برای بازیابی اطلاعات استفاده می‌کنند. بعلاوه گاه مشاهده شده که برخی از مراکز از دستگا‌ه‌های بازیابی چینی جهت بازیابی و ریکاوری اطلاعات استفاده می‌کنند. البته فقط داشتن دستگاههای بروز باعث نمیشود که اطلاعات از دست رفته ی شما بازیابی گردد. لازمه اصلی ریکاوری اطلاعات متخصصینی است که دارای تجربه و دانش کافی جهت استفاده از ابزار پیشرفته ی بازیابی اطلاعات باشند.

بازیابی اطلاعات هارد در این مرکز با رعایت تمامی پارامترهای تخصصی و حرفه‌ای این حیطه، اعم از استفاده از تجهیزات پیشرفته، به‌کارگیری متخصصین با تجربه، احترام به حقوق مشتریان و ارائه گارانتی بازیابی انجام می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت داشتن هر گونه و ابهام و پرسش درباره فرآیندهای بازیابی اطلاعات در این مرکز پرسش های خویش را از طریق ایمیل این مرکز و یا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی تک تک پرسش های شما عزیران خواهند بود.

 

نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

 

نرم‌افزارهای ریکاوری اطلاعات اگرچه تنوع بسیار دارند و ارائه‌دهندگان آن‌ها مدعی بازیابی تمامی اطلاعات و داده‌های از دست‌رفته هستند، لیکن با نصب و به‌کارگیری هر یک از آن‌ها، آنچه مشاهده می‌شود، امری مغایر با ادعای سازندگان این نرم‌افزارهای ریکاوری است. شاید شما نیز تجربه نصب و به‌کارگیری یکی از نرم‌افزارهای بازیابی را داشته باشید و با ما هم‌نظر باشید که این نرم‌افزارها صرفاً توانایی بازیابی و ریکاوری بخشی از اطلاعات موجود بر روی دستگاه‌ها را دارند و بخش عمدۀ اطلاعات با استفاده از این نرم‌افزارها بازیابی نمی‌گردد.

نکته دیگری که در استفاده از این نرم‌افزارها باید به آن توجه داشت، صدماتی میباشد که در زمان بازیابی به هارد وارد میشود و امر ریکاوری اطلاعات را برای متخصصین بازیابی سخت تر کرده و هزینه ی اضافه تری را به مشتری تحمیل مینماید.