آموزش بروزرسانی فریمور هارد وسترن دیجیتال WD

آموزش بروزرسانی فریمور هارد وسترن دیجیتال

آموزش آپدیت فریمور هارد وسترن دیجیتال و دانلود نرم افزار آپدیت فریمور هارد وسترن دیجیتال در Windows – به علت اینکه سایت ورسترن دیجیتال آی پی های ایران را مسدود نموده ما دانلود نرم افزار را از سایت خودمان برای شما امکان پذیر کردیم.

نرم افزار را از قسمت زیر دانلود نمایید:

سایز فایل: 3.30 MB

ورژن: 4.0.1.4

تاریخ آخرین بروزرسانی: 12/05/2017

دانلود نرم افزار آپدیت فریمور هارد وسترن

 

آیا باید عملیات بروزرسانی فریمور هارد وسترن دیجیتال را انجام دهیم؟

بلی، حتما توصیه میشود جهت جلوگیری از مشکلات آتی هارد وسترن دیجیتال که هنوز به آن برخورد نکرده اید فریمور را آپدیت نمایید. اما توصیه های زیر را جدی بگیرید:

  • حتما” قبل از شروع عملیات آپدیت فریمور هارد وسترن دیجیتال از کلیه اطلاعات هارد درایو خود در یک هارد دیگر پشتیبان گیری کنید.
  • قبل از شروع به آپدیت فریمور هارد وسترن دیجیتال و اجرای برنامه، مراحل آن را چندین بار مرور بفرمایید تا در هنگام کار با مشکل مواجه نشوید.
  • بهتر است از اتصال برق و منبع تغذیه و نوسانات احتمالی برق مطمئن شوید تا در هنگام کار قطعی برق موجب از کار افتادن هارد نگردد.
  • از یک کامپیوتر مطمئن که ویروسی نیست استفاده کنید.

توضیحات

این نرم افزار همگانی بروزرسانی فریمور بصورت خودکار آخرین نسخه فریمور موجود برای هارد دیسک شما را شناسایی و نصب می نماید.

سیستم عامل های پشتیبانی شده:

  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 8.1
  • Windows 10

دستورالعمل آموزش بروز رسانی فریمور هارد وسترن دیجیتال

هنگام آپدیت فریمور هارد وسترن تمامی هارد درایو های اکسترنال و اینترنال را به غیر از آن هاردی که میخواهید بروزرسانی نمایید مانند اکسترنال وسترن دیجیتال My Book یا My Passport را از سیستم جدا کنید.

1- فایل WDFirmwareUpdater.zip را برای اجرا در Windows دانلود نمایید.

 

2- فایل دانلود شده را در یک مکان با دسترسی آسان مانند دسکتاپ Desktop  و یا در شاخه Download ذخیره نمایید.

 

3- بر روی فایل WDFirmwareUpdater.zip راست کلیک نموده و دکمه اکسترکت extract  را از منوی باز شده انتخاب نمایید. و یا بر روی فایل دوبار کلیک نموده و سپس Extract all files را انتخاب نمایید.

 

4- بر روی فایل WDFirmwareUpdater دبل کلیک نمایید تا اجرا شود.

 

5- وقتی که نرم افزار بروزرسان فریمور وسترن دیجیتال اجرا شد بر روی دکمه Continue  به جهت آغاز شدن برنامه کلیک نمایید.

6- توافق نامه مجور کاربر نهایی را بخوانید و برای پذیرش توافق بر روی دکمه Accept  کلیک نمایید.

7- نرم افزار شروع به جستجو نموده و درایو وسترن دیجیتال متصل به کامپیوتر را نمایش می دهد. زمانیکه درایو وسترن دیجیتال نمایش داده شد بر روی Update Firmware کلیک نمایید.

توجه: اگر چندین درایو به کامپیوتر متصل است، خواهشمندیم تمامی درایوهای دیگر را قطع نمایید و مطمئن شوید فقط درایو وسترن دیجیتال متصل باشد. وقتیکه آماده شدید بر روی دکمه Rescan کلیک نمایید.

8- نرم افزار شروع به دانلود و به روز رسانی فریمور درایو وسترن دیجیتال خواهد نمود. این عملیات چندین دقیقه به طول خواهید انجامید.

9- بعد از اینکه پروسه بروزرسانی فریمور کامل شد بر روی دکمه Exit کلیک نموده و کامپیوتر را ریستارت نمایید. عملیات به اتمام رسیده و فریمور هارد وسترن دیجیتال شما آپدیت شده است.