روشهای برداشتن پسورد هارد

برداشتن پسورد از روی هارد، مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی

قصد داریم در مطلبی که تهیه کردیم روشهای برداشتن پسورد هارد از روی هاردهای اکسترنال و اینترنال را توضیح دهیم . اما به شدت توصیه می کنیم, در صورتی که اطلاعات برای شما مهم می باشند از انجام هر گونه کاری روی هارد اجتناب کرده و آن را به کلینیک تخصصی ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد ادهمی بیاورید. مرکز ما با دارا بودن تجهیزات بروز و کامل, پسورد هاردتان را در همان زمان مراجعه بدون آسیب دیدن اطلاعات برداشته و تحویلتان میدهد.

 

 

۴ روش کاربردی حذف و برداشتن پسورد هارد اکسترنال و اینترنال

پسورد گذاری روی هارد دیسک, دسترسی به دیتا را غیر ممکن می کند و در صورتی که رمز عبور را فراموش کنید هیچ ابزار عمومی یا پیش فرض برای بازیابی یا برداشتن آن در سیستم وجود ندارد و حتما باید هارد را به مراکز تعمیر و بازیابی هارد منتقل کنید تا با تجهیزات تخصصی پسورد روی هارد را حذف نمایند. خوشبختانه با استفاده از ۴ روش کاربردی برای بازیابی پسورد فراموش شده هارد دیسک که در مطلب امروز در سایت  هارد فیکس معرفی می کنیم شاید بتوانید مجددا به اطلاعات هارد دسترسی پیدا کنید ، با ما همراه باشید.

روشهای برداشتن پسورد هارد و بازیابی گذرواژه از روی هارد اکسترنال و اینترنال لپ تاپ و کامپیوتر

 

 Unlock and Recover Hard Drive Password Tools

فراموش کردن پسورد در صورتی که از سرویس های برتر تولید پسورد آنلاین قوی دلخواه و تصادفی استفاده کرده و پسورد های طولانی تری را هم تولید کرده باشید امری طبیعی است. پسورد گذاری روی هارد دیسک در لپ تاپ و کامپیوتر امکان پذیر است. تمام نرم افزارهایی که در ادامه معرفی می کنیم روی انواع هارد های HDD و SSD  توشیبا، هیتاچی و وسترن دیجیتال تست شده اند. که در برخی از موارد جواب گرفته شده.

حذف پسورد فراموش شده هارد با HDD Unlock Wizard

 

برداشتن پسورد هارد، مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی

HDD Unlock Wizard  یکی از بهترین ابزارهای حذف پسورد هارد دیسک است که محیطی کاربر پسند دارد. این نرم افزار برای هارد دیسک HDD ، با رابطهای IDE  و SATA قابل استفاده می باشد. دقت داشته باشید که با این ابزار علاوه بر بازیابی پسورد کل اطلاعات هارد را هم برای همیشه پاک و از دسترس خارج می کنید. پس دقت کنید که اگر اطلاعاتتان برایتان مهم میباشد به هیچ وجه از هیچ روشی استفاده نکنید و هارد خود را به مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی بیاورید تا ما بدون ریسک از دست دادن اطلاعات مشکل پیش آمده را حل کنیم.

الگوریتم این برنامه رمز عبور را به صورت کلی حذف می کند و امکان بازیابی اطلاعات روی آن به هیچ وجه دیگر وجود ندارد. اما با این کار هارد مجددا قابل استفاده خواهد شد.

 

 

بازیابی پسورد فراموش شده هارد اکسترنال و اینترنال با Victoria HDD

برداشتن پسورد هارد، مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی

 

بانک اطلاعاتی قدرتمند Victoria HDD  , این نرم افزار را به برنامه ای مفید برای بازیابی پسورد در هارد دیسک تبدیل کرده است. از قابلیت های این نرم افزار که سبب برتری آن نسبت به رقبا شده است می توان به کاهش حجم استفاده از CPU و رابط کاربری آسان برای استفاده اشاره کرد.

 

روشهای برداشتن پسورد هارد دیسک با  MHDD

 

برداشتن پسورد هارد، مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی

با تایپ مستر پسورد ( master password)  به جای پسورد کاربری می توانید پسورد کاربری هارد را برای همیشه حذف کنید. جهت پیدا کردن مستر پسورد کافی است نام سازنده هارد خود را جست وجو کنید تا لیست مستر پسوردها را مشاهده نمایید. با انجام این کار تمام اطلاعات هارد پاک می شود پس این روش توصیه نمی شود.

جایگزین این راه استفاده از نرم افزار MHDD می باشد. این برنامه درون  سی دی ریکاوری است که سیستم عامل از پیش نصب شده ای در روی آن دیسک قرار دارد و امکان بررسی فایل ها و عیب یابی را بدون نیاز به هارد دیسک فراهم می سازد. باز هم متذکر میشویم که اگر اطلاعاتتان برایتان مهم میباشد به هیچ وجه از هیچ روشی استفاده نکنید و هارد خود را به مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی بیاورید تا ما بدون ریسک از دست دادن اطلاعات مشکل پیش آمده را حل کنیم.

جهت استفاده از این ابزار مراحل زیر را طی کنید:

 1. Ultimate Boot CD  را دانلود کنید
 2. نرم افزار را روی سی دی رایت کنید
 3. از منو اصلی برنامه مسیر “HDD” > “Diagnostic” > “MHDD” را طی کنید
 4. در این مرحله لیست هارددیسک ها را مشاهده می کنید. هارددیسکی که قرار است قفلی شکنی روی آن انجام شود را انتخاب کنید
 5. Unlock  را تایپ کنید و زمانی که از شما مستر پسورد خواسته شد ۱ را تایپ کنید
 6. اگر پسورد صحیح بود و پذیرفته شد در مرحله بعدی DISPWD را تایپ کنید و در جواب عدد ۱ را بفشارید (در این مرحله همزمان پیغام هشداری هم نمایش داده می شود)
 7. مجددا مستر پسورد را وارد کنید
 8. هارد دیسک بازیابی شد!

برای خروج ctrl + alt+ del را بزنید تا کامپیوتر ریبوت شود

 

 

حذف پسورد هارددیسک کامپیوتر و لپ تاپ با CMOSPWD

برداشتن پسورد هارد، مرکز بازیابی اطلاعات ادهمی

تا به حال برای شما هم پیش آمده است که بخواهید تنظیمات بایوس را چک کنید و متوجه شوید قبل از شما کسی برای هارد درایو خواسته یا ناخواسته پسورد تعیین کرده است؟

در بعضی مواقع با استفاده از نرم افزار CMOSPWD  در کم تر از ۱۰ دقیقه می توانید اطلاعات هارد را بازیابی کنید و پسورد را برای همیشه حذف نمایید. جهت استفاده از این برنامه گام های زیر را طی کنید:

 1. CMOSPWD  را دانلود کنید. فایل را از حالت فشرده خارج کرده و در درایو C کپی نمایید.
 2. پنجره  RUN را با کلید های ترکیبی استارت و R باز کنید
 3. Cmd  را تایپ و اینتر را بزنید
 4. آدرس cd c:\cmospwd-5.0\windows\ را در cmd تایپ و اینتر را بزنید
 5. سپس ioperm -i را مجددا تایپ و اینتر را بزنید
 6. در مرحله آخر نوبت به تایپ cmospwd_win /k و اینتر می رسد
 7. حال به پنجره ای هدایت می شوید که حاوی اعداد “۱” “۲” و “۰” می باشد.
 8. “۲” را تایپ و اینتر را بزنید
 9. پسورد به سادگی حذف شد!

 

امیدواریم که مطلب بالا کمکی به بالاتر بردن اطلاعات شما کرده باشد. ولی اکیدا توصیه میشود که در صورتی که اطلاعاتتان برایتان مهم می باشد از انجام هر گونه کاری روی هارد اجتناب گردد. در صورتی که در تهران هستید هارد را برای ما ارسال کنید یا حضوری بیاورید و اگر در شهرستان هستید هارد را به صورت کامل بسته بندی ضد ضربه نمایید و به وسیله ی پست یا تی پاکس به آدرس ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن شما را در جریان روند کار قرار میدهند.